Dětské letní tábory

Testováno dětmi

Oblíbené dětské tábory ve Štramberku ‚U Kateřiny‘ pořádáme pravidelně každé léto v červenci a srpnu již od roku 1992. Letní tábory probíhají uprostřed krásné přírody Moravskoslezských Beskyd v těsné blízkosti historického městečka Štramberk, které je pro svou charakteristiku roubených chalup nazýváno moravským Betlémem.

Pro své děti si můžete zvolit tábor z několika nabízených turnusů. Každý turnus má své vlastní téma a celotáborovou hru. Tábory jsou určeny pro děti od 7 do 16 let. Do oddílů jsou děti zpravidla rozdělovány podle věku.

Zkušenosti s tábory od roku 1992​

S organizací dětských táborů máme bohaté zkušenosti. Tábory pořádáme od roku 1992, máme tedy již více než 30 let praxe.

Vaříme ve vlastní moderní kuchyni​

Stravování dětí zajišťujeme ve vlastní moderní kuchyni. Jídlo podáváme 5x denně: snídaně, oběd, svačina, večeře, večerní svačina. Celodenní pitný režim je zajištěn.​

Chatičky
v klidu přírody

Na táboře spí děti v chatičkách. Přírodu mají na dosah ruky. Zvuky civilizace u nás budete hledat marně, sídlíme mimo město. Přesto se k nám snadno dostanete.

Profesionální
vedoucí

Pod dohledem zkušených profesionálních vedoucích a jejich praktikantů je pro děti zajištěn bohatý program. Zdravotní dozor je k dispozici 24 h denně.

Letní tábory pro spokojené děti

Podívejte se, jak to na letních táborech U Kateřiny probíhá a co vše je u nás pro děti zajištěno.

Program a hry

Během pobytu na táboře U Kateřiny mají děti každý den zajištěn bohatý program. Každý den je čekají různé hry, soutěže, plnění úkolů k celotáborové hře a podnikat budou také zajímavé výlety do okolí nebo navštíví nedaleké koupaliště.

O zajištění a zábavu dětí se stará velký počet zkušených vedoucích a praktikantů, nad kterými drží dohled hlavní vedoucí a provozovatel tábora.

Díky velké kapacitě tábora je na všech turnusech dostatek dětí zastupujících všechny věkové kategorie, takže si zde každý najde své vrstevníky a nové kamarády.

Vybavení

V areálu je k dispozici víceúčelové hřiště (na volejbal, košíkovou, kopanou, tenis), fotbalové hřiště, ohniště s grilem a dostatek travnatých ploch pro různé aktivity, venkovní herní prvky a pingpongové stoly.

V případě nepříznivého počasí je v areálu k dispozici dostatek velkých krytých prostor – dva sály, posezení pod pergolou a jídelna.

V blízkosti areálu se nachází nově zrekonstruované koupaliště a minigolf.

Zdravotníci jsou v táboře k dispozici dětem nepřetržitě 24 hodin denně. V případě, že někdo z dětí onemocní, je pro ně nachystána ošetřovna (2 pokoje s WC, umyvadlem a vyšetřovnou). Lékař je zajištěn smluvně a zdravotníci mají pro případ potřeby k dispozici vůz.

Ubytování

Děti jsou v areálu ubytovány ve čtyřlůžkových chatičkách vybavených patrovými postelemi, stolem a židlí, policemi, elektrickou zásuvkou a osvětlením. Lůžkoviny jsou zahrnuty v ceně. Naše chatky nabízejí kapacitu 250 lůžek.

Zrekonstruované sociální zařízení se nachází v bezprostřední blízkosti chatek, teplá voda je dostupná po celý den.

Stravování

Stravování dětí je zabezpečeno díky vlastní moderní kuchyni v areálu kempu. Jídlo se podává 5x denně: snídaně, oběd, svačina, večeře, večerní svačina. Celodenní pitný režim je zajištěn.

Na sestavování jídelníčku dohlíží spolu s kuchařkou a hospodářkou i krajská hygienická stanice.

Z technických důvodů nejsme schopni přijmout k pobytu na letní tábor dítě se specifickou dietou či omezeným stravovacím režimem.

Termíny dětských táborů 2023 a celotáborové hry

Každý z turnusů je vystavěn na vlastní tématické celotáborové hře.

Hlavní vedoucí: Dominik Mraček

Celotáborová hra: MAFIE

Píše se rok 1931 a mafiánská rodina, která nyní ovládá Lost Stramb se rozhodla ukončit své působení a opustit město. Po dlouhém přemýšlení se rozhodla uspořádat „soutěž“ o nástupce, který převezme jejich podniky a vše, co vybudovali. Má to ale malý háček, a to posílání provize na spokojený důchod.
Tento souboj o nadvládu nad městem prověří všechny vaše schopnosti. Nezapomeňte, že ne vždy vyhraje ten nejsilnější či nejchytřejší. Své zde bude hrát i přátelství, důvěra a odvaha. Přidejte se tedy k vůdcům svých rodin a podpořte je a získejte tak nadvládu nad celým městem.

Hlavní vedoucí: Daniel Šarman

Celotáborová hra: NEKONEČNÝ VESMÍR

Stejně tak jako je nekonečný vesmír, je nekonečná i dětská fantazie. A přesně toho se na 2. turnusu 2023 pokusíme naplno využít.

Pojeďte společně s námi cestovat vesmírem a poznávat obyvatelé jednotlivých vesmírných galaxií. Nebudeme před nikým utíkat a nebudeme s nikým bojovat, protože cestou budeme potkávat marťánky, ufonky a jiné další roztomilé obyvatele vesmíru v té nejveselejší možné podobě. Jediným našim cílem bude se společně výborně bavit, spolupracovat, soutěžit, ale především si tábor maximálně užít.

Nechte volný průchod své fantazii a na 2. turnusu 2023 si vytvořte co nejvíce legrační kostým libovolné vesmírné bytosti.

O druhý turnus je pravidelně velký zájem, a proto neváhej a „Vžij se s námi do hry!“ i v roce 2023.

Hlavní vedoucí: Lukáš Veselý

Celotáborová hra: Městečko záhad

Dipper, Mabel, Tučík, strejdové Stan a Ford. Tihle a další obyvatelé Městečka Záhad potřebují pomoc! Realita se totiž hroutí a jediným bezpečným místem už, zdá se, zůstává jen malá oblast tábořiště u Štramberka. Potřebují tedy sehnat co nejvíc dětí s dobrým srdcem, aby jim pomohly sjednotit pozitivní energii na jednom místě a zabránily řádění zlého trojúhelníku Billa. Jsi i ty dost odvážný a odvážná, abys bojoval a bojovala po boku tvých oblíbených postav? Může se na tebe mrzout Stan spolehnout a pomůžeš Mabel zase se usmát? Třeba se pak za odměnu pomazlíš s Tučíkem, kdo ví, jak to všechno dopadne…
Hlavní vedoucí: Marika Musilová

Celotáborová hra: WESTERN/INDIÁNI

Přesouváme se na západ od řeky Mississippi – na divoký Západ, do přelomu 18. a 19. století, kdy již Amerika byla osídlena prvními evropskými osadníky, kteří však museli svádět nesčetné souboje s odvážnými indiány z nejrůznějších kmenů. Byly to souboje o území, o zlato, ale i o kulturní hodnoty. Zakládaly se ranče, města a… stavěly se železnice. Postavíš se na stranu indiánů a pokusíš se uhájit drahocennou půdu, která patřila tvému kmeni již od nepaměti? Nebo budeš šerifem, zlatokopem, prodávat ohnivou vodu či bránit železnici?

Hlavní vedoucí: Daniel Tadesko

Celotáborová hra: HRDINOVÉ MARVEL A DC

Na 5.turnuse se bude v srpnu 2023 konat celosvětový sraz superhrdinů Marvel v místě zvaném Kemp U Kateřiny. Zde vás již bude čekat i parta Avengers, jelikož nás začíná znepokojovat skutečnost, že je svět v ohrožení ještě větším než kdykoliv v minulosti. A bude potřeba jej bránit všemi prostředky.

Od vás potřebujeme pomoc, najděte a vytáhněte ze skříně svůj hrdinský oblek spolu s bojovnou náladou a přijeďte na tento velký sněm. Každý je potřebný a jedinec nezmůže nic.

Tak neváhej a podej přihlášku a staň se členem našeho úžasného týmu a zažij s námi během 10 dnů neobyčejné zážitky.

S pozdravem Captain America  a partička z Avengers

Hlavní táboroví vedoucí

Previous slide
Next slide

Přihlášky

Přihlášky na tábor přijímáme prostřednictvím online formuláře.

Zasláním přihlášky stvrzujete, že souhlasíte s podmínkami provozovatele.

Vyplňte prosím funkční e-mailovou adresu a pravidelně ji kontrolujte. Do 10 dnů od odeslání přihlášky vám na e-mail zašleme potvrzení o zařazení dítěte na příslušný turnus. Na e-mail vám také zašleme seznam věcí, které je potřeba mít s sebou. Zasílat budeme průběžně veškeré informace k dětskému táboru.

Ceník

Cena stanovená pro jednotlivé turnusy:

 • 1. turnus – 1. 7. – 9. 7. 2023 (9 dnů): 4.500 Kč
 • 2. turnus – 10. 7. – 21. 7. 2023 (12 dnů): 5.900 Kč
 • 3. turnus – 22. 7. – 30. 7. 2023 (9 dnů): 4.500 Kč
 • 4. turnus – 31. 7. – 10. 8. 2023 (11 dnů): 5.500 Kč
 • 5. turnus – 11. 8. – 20. 8. 2023 (10 dnů): 5.000 Kč
V ceně je zahrnuto:
 • pedagogický dozor,
 • zdravotnický dozor,
 • strava 5x denně,
 • celodenní pitný režim,
 • ubytování včetně lůžkovin,
 • materiálové a sportovní vybavení,
 • celotáborový tématický program,
 • vstupy do muzeí, na Štramberskou Trúbu…,
 • odměny v soutěžích apod.
Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Platby

Platba musí být provozovateli doručena nejpozději do 15.5.2023.

Platba za děti přihlášené po tomto termínu musí být doručena do 10 dnů od potvrzení o přijetí.

Dítě bude závazně zařazeno na turnus až po zaplacení poukazu v plné výši.

Ponechte si doklady o zaplacení pro případnou kontrolu.

Platba převodem

Pro převod z účtu na účet napište jako VS: číslo turnusu a celé datum narození dítěte, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a zašlete na číslo účtu 2700189923/2010 (FIO banka). Příklad: dítě jede na 1. turnus a je narozeno 27. 03. 2010, variabilní symbol bude: 127032010

Platba fakturou

Při možnosti čerpání příspěvku od zaměstnavatele vám vystavíme fakturu na základě objednávky od zaměstnavatele

Přihláška na letní tábor

 • Přihlášku vyplňujte pro každé dítě zvlášť.
 • Potvrzení o přijetí dítěte vám zašleme do 10 pracovních dnů. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás. 

Webkamery

Kontakty

604 274 669
ukateriny@kempstramberk.cz

Adresa

Letní dětský tábor U Kateřiny
Tamovice 408
742 66 Štramberk

Pošta dítěti na tábor

Tábor „U Kateřiny“ Jméno a příjmení dítěte (+ oddíl, pokud znáte) Tamovice 408 742 66 Štramberk

Administrativa

Pro provozní záležitosti a personální záležitosti pro zájemce o brigádu (kuchyně, úklid, zdravotníci) prosím kontaktujte:

Ing. Martina Novobilská
novobilska@kempstramberk.cz

Brigády

Zájemci o pozice vedoucích a praktikantů, kontaktujte prosím přímo konkrétního hlavního vedoucího turnusu:

Přihláška na tábor

Registrace na letní tábory 2023. 5 turnusů, 5 tématických celotáborových her, spousta zábavy. Omezený počet míst.