Ubytování v pokojích

V areálu kempu U Kateřiny, v klidném prostředí Moravskoslezských Beskyd vám poskytujeme ubytování v pokojích v hlavní budově kempu Štramberk. Ubytování je možné s výjimkou měsíců červenec a srpen, kdy v areálu probíhají dětské letní tábory. V areálu kempu je k dispozici veškeré potřebné zázemí.

V areálu kempu je k dispozici veškeré potřebné zázemí. Zdarma zaparkujete na nehlídaném parkovišti, v ceně ubytování je zahrnut přístup na WIFI internet nebo si zde zapůjčíte sportovní potřeby.

Klidné prostředí s výhledy do přírody

Areál kempu se nachází v klidné lokalitě nedaleko historického městečka Štramberk. U nás bydlíte v přírodě, ale zároveň to nemáte nikam daleko. Snadno se dostanete za další zábavou, poznávacími výlety, do muzeí nebo za turistikou do Beskyd.

Společenská místnost a další zázemí

Po domluvě je možné využít společenskou místnost až pro 50 osob či vybavenou kuchyňku (mimo období letních prázdnin). Ke sportovnímu vyžití slouží travnaté či tartanové hřiště. Sportovní potřeby k zapůjčení na recepci. Nabízíme možnost zapůjčení elektrokol.

Občerstvení a obchůdek

Od května do září funguje v areálu malý obchůdek s nápoji a drobným občerstvením. Do obchůdku ve Štramberku se dostanete autem za 3 minuty, do větších obchodů v Kopřivnici za 10 minut.

Vybavení pokojů

  • Čtyřlůžkové a dvoulůžkové pokoje standardně vybavené patrovými postelemi, stolem se židlemi, šatní skříní, elektrickou zásuvkou a osvětlením.
  • Sdílené sociální zařízení (zvlášť pro muže a ženy) umístěné v chodbě.
  • V budově je k dispozici kuchyně a společenský sál s televizí.
  • Po domluvě je možné zajistit stravování ve vlastní kuchyni v hlavní budově, kde se kromě nové jídelny nachází i velký sál vhodný jako učebna, recepce s občerstvením a posezení na venkovní terase.
  • V areálu je samozřejmě možné využívat hřiště, ohniště a přilehlá prostranství.

Fotogalerie

Ceník

dvoulůžkový pokoj1000 Kč/noc
čtyřlůžkový pokoj1.600 Kč/noc
snídaně85 Kč
večeře150 Kč
V měsících červenec a srpen ubytování v chatkách neposkytujeme, probíhají zde letní dětské tábory.
Vaříme v případě, že je v areálu ubytováno alespoň 20 stravujících se hostů.
rekreační poplatek městu30 Kč/os (osvobozeny děti do 18 let)
zapůjčení přímotopu150 Kč/den

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Platba

Platba za ubytování bude provedena na místě. Je možná i platba předem na fakturu, dle individuální dohody.

Rezervace ubytování

Rezervace termínů ubytování přijímáme:

  • telefonicky: 604 274 669
  • e-mailem: ukateriny@kempstramberk.cz
  • online pomocí formuláře:

Kontakt

604 274 669
ukateriny@kempstramberk.cz

Projekt „Zázemí Stellplatz U Kateřiny Štramberk“ byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu Podpora cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji v roce 2022. Tisková zpráva (pdf.)