Medailonek táborové vedoucí

Marika Musilová

S táborovou vedoucí Marikou Musilovou se potkáte na 4. turnusu letního tábora.

Ahoj! Tady Marika!
Jsem holka do nepohody, co je pro každou srandu. Mám ráda práci s dětmi i dospělými. Baví mě připravovat hry všeho druhu a ráda vymýšlím program tak, aby všechny účastníky bavil a aby odjížděli z tábora s nezapomenutelnými vzpomínkami.
Něco málo o mně: přes školní rok učím v Základní škole Heuréka v Brně, kde jsem třídní učitelkou prvňáčků. V létě se věnuji táborové činnosti. Na tábor U Kateřiny jezdím již přes deset let a dneska mám to štěstí, že jej můžu vést a předávat tak radost z tábora dalším generacím.
Na našem turnusu se snažíme (spolu se skvělým organizačním týmem) připravit celotáborovou hru tak, aby děti příběhem žily, odpočaly si od všedních starostí, unikly trošku do tajuplného světa a zažily aktivity takové, které je posunou v různých životních oblastech.
Nicméně tábor není jen o hrách a výletech, ale zejména o lidech a celkové atmosféře. Proto se s týmem vedoucích oddílů a vedení tábora snažíme primárně o přátelskou atmosféru, kde děti mohou poznávat nové kamarády třeba na celý život.
To se povedlo i mně a díky táboru u Kateřiny mám dodnes kupu blízkých přátel, se kterými se vydávám ve svém volném čase objevovat svět, nová místa, poznávat nové tváře a lidi a zároveň čerpat inspiraci pro svoji pracovní tvorbu.
Takže! Vašim úkolem bude odpočívat, mým vést vaše ratolesti dobrodružným 4. turnusem. A už teď se na to těším!

Kontakt

marikamusil@gmail.com