Kemp a Stellplatz

Areál kempu U Kateřiny, Štramberk vám jako první v Moravskoslezském kraji nabízí nově vybudovaná stání pro karavany a obytné vozy. Kousek od malebného městečka Štramberk, v klidné lokalitě, v srdci přírody, v předhůří Beskyd.

Full-servis pro karavany

Přístup k vodě, elektrické energii a výlevce jsou samozřejmostí. Nově vybudované sociální zařízení slouží pouze návštěvníkům karavanového stání.

Společenská místnost a další zázemí

Po domluvě je možné využít společenskou místnost až pro 50 osob či vybavenou kuchyňku (mimo období letních prázdnin). Ke sportovnímu vyžití slouží travnaté či tartanové hřiště. Sportovní potřeby k zapůjčení na recepci. Nabízíme možnost zapůjčení elektrokol.

Občerstvení a obchůdek

Od května do září funguje v areálu malý obchůdek s nápoji a drobným občerstvením. Do obchůdku ve Štramberku se dostanete autem za 3 minuty, do větších obchodů v Kopřivnici nebo Novém Jičíně přibližně za 10 minut.

Karavanové stání

Na prostorných stáních zde pohodlně zaparkuje až 20 vozů. Přístup k vodě, elektrické energii a výlevce je samozřejmostí. Pro návštěvníky karavanového stání jsme vybudovali samostatné sociální zařízení, společenské místnosti a kuchyňky.

V době letních prázdnin probíhají v samostatné části areálu letní dětské tábory.

Od května do září funguje v kempu malý obchůdek s nápoji, kávou a drobným občerstvením. Ke sportovnímu vyžití slouží travnaté či tartanové hřiště. Sportovní potřeby jsou vám k zapůjčení na recepci. Rádi vám zapůjčíme také elektrokola, abyste mohli poznat širší okolí Štramberka a našeho kempu. 

 

Ceník

Stání vč. servisních služeb500 Kč/karavan/24 hod
Servisní služby bez stání250 Kč/karavan
Rekreační poplatek městu:30 Kč/dospělá osoba/den
Cena je za obytný vůz nebo karavan vč. posádky Cena je konečná a platí se při příjezdu na recepci. V ceně je možnost připojení na vodu a elektřinu, využití výlevky, popelnice, wifi. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Platba

Platba v hotovosti nebo kartou na recepci.
Mimo sezónu a v době nepřítomnosti obsluhy recepce, lze platbu provést dvěmi způsoby:

Bezhotovostně na účet: 2700189923/2010 (variabilní symbol sestavte z data narození: DDMMRRRR)
Vhozem hotovosti spolu s ubytovací kartou do připravené schránky na informační tabuli, v označené obálce (vaše jméno, bydliště, dat.nar., SPZ vašeho karavanu/vozu, termín stání od – do)

Výše platby se skládá z počtu nocí: 500 Kč/karavan/noc + rekreačního poplatku 30 Kč/os/noc.

Příklad: 1 karavan se 2 osobami na 1 noc = 500 Kč za karavan + 2×30 = 500 + 60 = 560 Kč za pobyt

Ubytovací karta

Při příjezdu do areálu vyplňte UBYTOVACÍ KARTU (najdete ve slozče na informační tabuli) a zaneste na recepci. Mimo sezónu nebo v době nepřítomnosti obsluhy recepce vhoďte ubytovací kartu do schránky.

Fotogalerie

Rezervace ubytování

Rezervace termínů ubytování přijímáme:

  • telefonicky: 603 867 382
  • e-mailem: ukateriny@kempstramberk.cz
  • online: pomocí formuláře

Kontakt

603 867 382
ukateriny@kempstramberk.cz

Projekt „Zkvalitnění infrastruktury Stellplatz U Kateřiny Štramberk“ byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu Podpora kempování v Moravskoslezském kraji.

Tisková zpráva (pdf.)