Ubytování v chatkách

V areálu kempu U Kateřiny, v klidném prostředí Moravskoslezských Beskyd vám poskytujeme ubytování v turistických chatkách. Ubytování je možné s výjimkou měsíců červenec a srpen, kdy v areálu probíhají dětské letní tábory. V areálu kempu je k dispozici veškeré potřebné zázemí.

V areálu kempu je k dispozici veškeré potřebné zázemí. Zdarma zaparkujete na nehlídaném parkovišti, v ceně ubytování je zahrnut přístup na WIFI internet nebo si zde zapůjčíte sportovní potřeby.

Klidné prostředí s výhledy do přírody

Areál kempu se nachází v klidné lokalitě nedaleko historického městečka Štramberk. U nás bydlíte v přírodě, ale zároveň to nemáte nikam daleko. Snadno se dostanete za další zábavou, poznávacími výlety, do muzeí nebo za turistikou do Beskyd.

Společenská místnost a další zázemí

Po domluvě je možné využít společenskou místnost až pro 50 osob či vybavenou kuchyňku (mimo období letních prázdnin). Ke sportovnímu vyžití slouží travnaté či tartanové hřiště. Sportovní potřeby k zapůjčení na recepci. Nabízíme možnost zapůjčení elektrokol.

Občerstvení a obchůdek

Od května do září funguje v areálu malý obchůdek s nápoji a drobným občerstvením. Do obchůdku ve Štramberku se dostanete autem za 3 minuty, do větších obchodů v Kopřivnici za 10 minut.

Vybavení chatek

Areál nabízí ubytování v čtyřlůžkových a dvoulůžkových chatkách vybavených patrovými postelemi, stolem a židlí, policemi, el. zásuvkou a osvětlením (lůžkoviny v ceně). Naše chatky nabízejí kapacitu 250 lůžek. Kemp je tak vhodný ne jenom pro výletníky a rodiny, kteří chtějí prozkoumávat zdejší krásy, ale také pro zájezdy, firemní akce, školní výlety a jiná dobrodružství.

Zrekonstruované sociální zařízení se nachází v bezprostřední blízkosti chatek.

Po domluvě je možné zajistit stravování ve vlastní kuchyni v hlavní budově, kde se kromě nové jídelny nachází i velký sál vhodný jako učebna, recepce s občerstvením a posezení na venkovní terase.

V areálu je samozřejmě možné využívat hřiště, ohniště a přilehlá prostranství.

Teplá voda je v areálu dostupná po celý den.

Fotogalerie

Ceník

chatka čtyřlůžková1400 Kč/noc
chatka dvoulůžková900 Kč/noc
snídaně85 Kč
večeře150 Kč
V měsících červenec a srpen ubytování v chatkách neposkytujeme, probíhají zde letní dětské tábory.

Vaříme v případě, že je v areálu ubytováno alespoň 20 stravujících se hostů.

rekreační poplatek městu30 Kč/os (osvobozeny děti do 18 let)
zapůjčení přímotopu150 Kč/den

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Platba

Platba za ubytování bude provedena na místě. Je možná i platba předem na fakturu, dle individuální dohody.

Rezervace ubytování

Rezervace termínů ubytování přijímáme:

  • telefonicky: 604 274 669
  • e-mailem: ukateriny@kempstramberk.cz
  • online pomocí formuláře:

Kontakt

604 274 669
ukateriny@kempstramberk.cz

Projekt „Zázemí Stellplatz U Kateřiny Štramberk“ byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu Podpora cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji v roce 2022. Tisková zpráva (pdf.)