Firemní akce

Pro pořádání firemních akcí, školení, teambuildingů a organizovaných pobytů poskytujeme ubytování, stravování, potřebné venkovní i vnitřní prostory, zasedací a školicí místnosti. Objekt má pokrytí signálem wifi a nechybí zde ani vlastní velké parkoviště.
Ubytování pro firmy je možné celoročně, s výjimkou měsíců červenec a srpen, kdy v areálu probíhají letní tábory. Rádi vám zajistíme doprovodný program, s teambuildingovými, zábavnými či vzdělávacími aktivitami na míru.

Zkušenosti od roku 1992

S provozováním rekreačního areálu s nabídkou ubytování a služeb pro jednotlivce i organizované skupiny máme bohaté zkušenosti. Kemp Štramberk provozujeme a rozvíjíme od roku 1992.

Prostor pro zábavu venku i uvnitř

Ke vzdělávacím nebo zábavným aktivitám a programu pro děti i dospělé je možné využít velkou společenskou místnost, krytou pergolu s klubovnou, podkrovní sál, venkovní posezení, víceúčelové i fotbalové hřiště či prostornou louku.

Teambuilding, vzdělávací a zábavné programy

Ve spolupráci s našimi partnery vám zpříjemníme pobyt nevšedními zážitky nebo zajímavým programem připraveným na míru. V nabídce najdete např. netradiční prohlídky Štramberka, let balonem v podhůří Beskyd a další.

Vaříme ve vlastní moderní kuchyni

Stravování zajišťujeme díky vlastní moderní kuchyni přímo v areálu. Jídlo podáváme na základě předchozí domluvy v jídelně pro 100 strávníků. Dle vaší objednávky zajistíme i celodenní pitný režim.

Zázemí areálu

Zázemí areálu

V areálu je k dispozici recepce, velká společenská místnost, podkrovní sál vhodný k využití jako učebna, krytá pergola s klubovnou a posezení s občerstvením na venkovní zahrádce. Pro venkovní vyžití je k dispozici víceúčelové hřiště (možnost zapůjčení sportovních potřeb zdarma), ping-pongové stoly, fotbalové hřiště, dvě ohniště, letní zahrádka a rozsáhlý pozemek vhodný pro různé venkovní aktivity. Prostory jsou společné pro všechny ubytované a jejich využití závisí na vzájemné domluvě. K dispozici je rovněž půjčovna sportovního nářadí (zdarma), víceúčelové hřiště na volejbal, basket či tenis, fotbalové hřiště, velké travnaté plochy, stoly na ping-pong, venkovní ohniště a gril. Kousek od areálu, asi 15 minut pěšky, se nachází přírodní koupaliště, minigolf a tenisové kurty. Z bezpečnostních důvodů neumožňujeme ubytování se psem.

Rekreační areál U Kateřiny je ideálně situován pro turistické výlety po okolí, relaxační procházky po klidných libotínských pasekách či aktivní prohlídky památek a muzeí, které jsou v blízkém okolí zastoupeny v hojném počtu. Areál se nachází uprostřed krásné přírody Moravskoslezských Beskyd, v těsné blízkosti historického městečka Štramberk, které je pro své charakteristické roubené chalupy nazýván moravským Betlémem a sám o sobě nabízí řadu možností k trávení volného času.

Ubytování a stravování

Apartmány

 • ubytování v soukromí v nově vybudovaných apartmánech
 • vlastní sociální zařízení
 • malá kuchyňka
 • ložnice

Pokoje v budově

 • 2-8lůžkové pokoje pro skupiny o velikosti max. do 40 osob
 • společné sociální zařízení v budově
 • malá kuchyňka
 • společenský sál

Chatky

V areálu jsou k dispozici 2 a 4lůžkové chatky s kapacitou až 250 lůžek.

 • patrové postele
 • úložné police, stůl a židle
 • elektrická zásuvka a osvětlení
 • lůžkoviny včetně povlečení v ceně
 • sociální zařízení se nachází v bezprostřední blízkosti chatek v samostatné zděné budově a splňuje veškerá očekávání včetně teplé vody po celý den

Karavanové stání

Stravování

Hosté či organizované skupiny mají možnost objednat si dopředu stravu (snídaně, obědy, večeře). Po domluvě lze zajistit i svačiny či večerní opékání nebo grilování.

Stravování je zajištěno vlastní kuchyní v hlavní budově. Objednávku jídel a nápojů je nutné provést předem. 

V zimních měsících je možné pouze ubytování větší skupiny  bez zajištění stravy.
Zázemí: prostorná jídelna pro 100 strávníků se nachází v hlavní budově, kde jsou k dispozici rovněž podkrovní sál, recepce, občerstvení a venkovní posezení na zahrádce. V další zděné budově se nachází sál, pokoje, malá kuchyňka a sociální zařízení. Pergola nabízí zastřešenou plochu či klubovnu s vlastní kuchyňkou.

Teambuilding a doprovodný program

Zázemí areálu

Teambuilding a firemní akce
Pokud si chcete svůj pobyt v našem areálu zpříjemnit zážitky nebo zajímavým programem, zajistíme pro vás teambuilding podle vašich představ a cílů.

Vzdělávání a rozvoj

Teambuilding, vzdělávání a rozvoj

Ve spolupráci s teambuildingovou agenturou Andra training, s.r.o. připravujeme programy zaměřené na rozvoj v oblasti týmové spolupráce a osobnostní typologie za přítomnosti zkušených lektorů či psychologů.

Pro neziskové organizace a sociální pracovníky můžeme připravit akreditované školení či semináře na vybraná témata. 

Pokud máte zájem o teambuilding nebo program v tomto duchu, zašlete Vaši představu a požadavky na adresu info@andra.cz.

 

Zábavné a zážitkové programy

Kemp „U Kateřiny“ a jeho okolí nabízí ideální podmínky pro organizování nejrůznějších firemních akcí. Mohou být realizovány ve vnitřních prostorech, ale především díky okolním lesům, loukám a přírodním podmínkám v okolí, jsou zde ideální podmínky pro outdoorové programy.

Pokud máte zájem o teambuilding, který vás bude bavit, a ze kterého si neodnesete nic jiného, než skvělé a nezapomenutelné zážitky, jsme tu pro vás.

Na vašem teambuildingu se mohou objevit vysoké i nízké lanové překážky, potápění, paintball, strategické hry, expedice, GPS programy a jiné zajímavé aktivity.

Vybírat si můžete z katalogu programů nebo nám napište vaši představu a my vám nabídneme program určený přímo pro vaši skupinu.

Kontakt pro objednávku programů na míru

Andra training, s. r. o.

www.andra.cz, info@andra.cz

Švédská 3, Olomouc

Ceník

Ceník služeb platný od 1.1.2024

Ubytování v apartmánu Kopretina3000 Kč apartmán/noc
Ubytování v apartmánu Pampeliška2400 Kč apartmán/noc
Ubytování v apartmánu Zvonek2400 Kč apartmán/noc
Závěrečný úklid apartmánu500 Kč (není součástí ceny za apartmán)
chatka čtyřlůžková1400 Kč/noc
chatka dvoulůžková900 Kč/noc
pokoj čtyřlůžkový1600 Kč/noc
pokoj dvoulůžkový 1000 Kč/noc
snídaně 85 Kč
večeře150 Kč
Vaříme jednotné menu v případě, že je v areálu ubytováno alespoň 20 stravujících se hostů.
rekreační poplatek městu30 Kč (osvobozeny děti do 18 let)
zapůjčení přímotopu150 Kč/den
V měsících ČERVENEC a SRPEN ubytování neposkytujeme – probíhají zde letní dětské tábory.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Rezervace ubytování

Rezervace termínů ubytování přijímáme:

 • telefonicky: 604 274 669
 • e-mailem: ukateriny@kempstramberk.cz
 • online pomocí formuláře:

Fotogalerie

Webkamery

Co navštívit v našem okolí

Kontakty

604 274 669
ukateriny@kempstramberk.cz