Medailonek táborového vedoucího

Daniel Tedesko

Daniel má jako hlavní táborový vedoucí na starosti 5. táborový turnus. 

Jmenuji se Daniel Tedesko a je mi 28 let. Pocházím z Nového Jičína, kde žiji i v současnosti. Na tábor U Kateřiny jsem začal jezdit v roce 2007 společně s mým kamarádem, který mě sem přivedl. Mám středoškolské vzdělání s maturitou a v současné době pracuji u bezpečnostní složky jako policista ČR. 

Ve svém volném čase nejraději sportuji. Mezi mé zájmy patří turistika, posilovna a různé pohybové sporty, jako je jízda na kle, běh nebo volejbal. Rád poznávám zajímavá místa České republiky.
Jelikož na tábor U Kateřiny jezdím již 15 let, mám z tohoto místa mnoho vzpomínek. Vždy, když tady přijedu, je to jako kdybych se vrátil zpátky do dětských let. A právě tento pocit mě motivuje k tomu, abych se snažil udělat dětem také nezapomenutelné zážitky na táborový turnus, kde jsem hlavním vedoucím. Na táboře mám nejraději hravou, pohodovou atmosféru a jedinečný výhled na Štramberskou Trúbu.

Do dalšího ročníku jdu s cílem udělat pro děti jen to nejlepší. S cílem vidět na konci jejich spokojené úsměvy, že se jim tady s námi líbilo. Stejně tak jako jsem to měl já v dětských letech, vlastně tomu je tak každý rok.

Jsem rád, že děti si to na každém našem turnuse maximálně užijí. A vy rodiče si těch pár dní užijte jako čas, který máte jen sami pro sebe.

Kontakt

tedesko@centrum.cz