Medailonek táborového vedoucího

Dominik Mraček

S táborovým vedoucím Dominikem Mračkem se potkáte na 1. turnusu letního tábora.

Jmenuji se Dominik Mraček, je mi 27 let a pocházím z Dolní Lutyně. Nyní již několik let žiji v Olomouci, kde také pracuji v IT firmě.

V Olomouci také studuji na Univerzitě Palackého obor Trenérství a sport. S tím je také spojen můj volný čas, který rád trávím právě sportem ať už kolektivním či individuálním.

Před několika lety jsem se vydal na dráhu instruktora lyžování a snowboardingu, což znamená, že se celou zimu věnuji dětem a nedokážu si představit lépe strávené zimní radovánky.
Letního táboru U Kateřiny jsem se poprvé zúčastnil díky kamarádovi. Už tam jezdím 14 let a stále to tam miluji. Naplňují mě dny plné dobrodružství, akce a různorodosti, které tam právě díky dětem jsou a každý den je něčím výjimečný stejně tak jako každé z dětí.

Jsem dosti společenský tvor, což znamená, že mám rád lidi kolem sebe bez ohledu na věk, a to je také jeden z důvodů, proč miluji tábory obecně. Možnost předat mladším generacím něco z mé povahy a dovedností je pro mne závazkem být nejlepší verzí sebe sama.

Kontakt

mracekdominik13@gmail.com